Emléklap járt a búcsúzáshoz

Kollégiumi ballagás 2023

Felgyorsult világunkban minden egy röpke pillanat alatt változik, és sokszor időnk sem marad a búcsúzásra. Pedig az a jó, ha mindennek van lezárása. Ha az a bizonyos pont a történet végére kerül. A Székhelyintézmény végzős diákjainak is elérkezett ez a nap.

Ekkor vettek búcsút a középiskolás éveiket lezáró tanítványaink az „öreg” kollégiumtól, az alsóbb évfolyamos diáktársaiktól, és nevelőtanáraiktól. Minden ballagó diákunknak kedveskedtünk egy, a kollégiumi évekre emlékeztető emléklappal. A legkiválóbbak ezen túl külön díjazásban is részesültek. Sok sikert és boldogságot kívánva további életükben, és tanulmányaikban, ezzel az idézettel bocsájtottuk útjukra végzőseinket:

„Semmi nem marad ugyanaz, semmi nem marad változatlan. És hogy milyen módon változik meg valami, az csakis tőled függ.” (Neale Donald Walsch)

Ugyanakkor mindannyian tudjuk, hogy a „jó öreg” Baross ajtaja mindig nyitva áll a most végzettek előtt, és ha meglátogatnak bennünket, szívesen és szeretettel látjuk viszont őket.

Farkas Rózsa

Székhelyintézmény – ballagás 2023