Jutalom járt a tisztaságért

Tanévzáró kollégiumi közgyűlést tartottunk a Székhelyintézményben. A kollégium életében a negyedéves értékelések közül talán az év végi visszatekintés az egyik legfontosabb.

Értékeltük a tanulmányi munkát, a fegyelmi helyzetet és a szobák tisztaságát, rendjét. Értékes jutalmat vehettek át a legrendezettebb, legtisztább szobák lakói. A legjobban teljesítő tanulók nevelőtestületi dicséretben részesültek tanulmányi és közösségi munkájukért. A DÖK is beszámolt a tanévben végzett munkájáról.

Megható pillanata volt a rendezvénynek, amikor Dósa Gyula tanár úrtól nyugdíjba vonulása alkalmából – megköszönve az eddigi munkáját – búcsút vett a csoportja, a tagintézmény diákközössége. Diákjaink megkezdhetik a jól megérdemelt nyári pihenésüket, hogy szeptemberben újult erővel vágjanak neki a következő tanévnek.

Farkas Rózsa

Évértékelés 2023 székhely