Nagy siker a Ki mit tud?- on

A Gyermekváros utcai tagintézmény diákjai színvonalas, magabiztos produkciókkal bizonyították felkészültségüket a Bán úti tagintézményben nyolcadik alkalommal megrendezett kollégiumi Ki mit tud?- on. A diákok és pedagógusok körében évek óta népszerű a vetélkedő.

A résztvevők ének, tánc, hangszer, szavalat, rajz és egyéb kategóriában mérettették meg magukat. A versenyzőket zsűri értékelte. A rajz, festmény fotó kategóriánál külön szakmai zsűri volt: fényképészmester, szobrász és festőművész.

Az első három helyezett oklevelet, serleget kapott, de senki nem távozott üres kézzel. A legeredményesebb tagintézmény az előző évekhez hasonlóan a Gyermekváros utcai tagintézmény lett, így a vándorkupa ismét a kollégium polcára került.

HelyezettekKategóriaeredmény
Nagy Kata KincsőénekI. hely
Merczel NándorklarinétI. hely
Suki KristófversI. hely
Mátó Regina LeaénekII. hely
Nagyhajú SzerváczongoraII. hely
Szabados EszterrajzII. hely
Nagy JuditénekIII. hely
Demeter DorinatáncIII. hely
Eiben BonitaversIII. hely
Gratulálunk a résztvevőknek, és a nyerteseknek!

Dian Ildikó

Ki mit tud? Gyermekváros…2024