Kilencen lettek szabad tanulószobások!

A Székhelyintézményben kollégiumi közgyűlés keretében negyedévenként értékeljük az addig eltelt időszakot, az elvégzett munkát. A féléves értékelés meghatározó mérföldkő a tanév során, hiszen ennek alapján jelöljük ki a következő félév irányvonalát az eredményes és sikeres tanévzárás érdekében.

A kollégiumi közgyűlésre a szülők is meghívást kapnak. Legutóbb is sokan ellátogattak hozzánk.

Napirenden szerepelt: a féléves tagintézmény-vezetői értékelés, a tanulmányi munka áttekintése, a fegyelmi helyzet ismertetése, a szobatisztasági verseny eredményének kihirdetése. Nagy örömünkre szolgált, hogy 22 tanulónk részesült az első félév során kimagasló közösségi munkájáért tagintézmény-vezetői dicséretben, és kilencen vehettek át szabad tanulószobai igazolványt kiváló tanulmányi eredményükért. Hajrá Baross, hajrá Székhely!

Farkas Rózsa