Csokitorta a gólyaavatón

Minden tanév elején a legjobban várt esemény a kilencedikesek kollégiumi avatója, amikor megmutathatják magukat, versenyezhetnek és a DÖK által szervezett játékos délutánon közösen vehetnek részt.

A szeptember végi rendezvényen három csoport versenyzett a csokitorta fődíjért! A csapatok már napokkal előtte betanultak egy-egy táncot, a DÖK-ös patronáló diákok segítségével. A bemutatkozó táncok után játékos feladatok következtek: műanyag pohárból vár építés, pólóátadás, vízből dió kiszedés, szókirakás, kakaóivás és egyéb vicces, ügyességi feladatok.

A csapatok:

1. A tinik (Vezetői: Ecsegi Zsombor és Kelemen Zsolt).

2. Csibefalatok (Vezetői: Kiss Anna és Balázs Alexandra).

3. Éjszakai pillangók (Vezetői: Vizi Kinga és Bari Tamás).

A konferáló Kerepesi Molli volt. A zsűriben Pető Dóra, Csala Emese, Tóth Korinna, Ádám Judit és Turi Ádám értékelte a feladatok végrehajtását.

A legtöbb pontot a Csibefalatok szerezték, így ők fogyaszthatták el a tortát. Gratulálunk a csapatoknak, a szervezőknek, csoportvezetőknek! A DÖK szép munkát végzett az esemény szervezésében.

Kiss Anna Regina

Gólyaavató 2023 székhely