Kulcstartó a tanévnyitón

A Székhelyintézményben is megtartottuk a 2023/24-es tanév ünnepélyes megnyitóját. Az előző évekhez képest az a változás a városi kollégiumban, hogy minden tagintézmény saját ünnepséget rendezett, így családias hangulatban, szűkebb közösségben köszöntöttük a kilencedik évfolyamos diákjainkat, és az új tanévet.

Az irodalmi színpad színvonalas műsora után Darázs Tibor tagintézmény igazgató nyitotta meg a tanévet. Beszédében kiemelte a közösség erejét, és a tanárokra, valamint a diákokra váró feladatokat. Az új kollégistáknak szerény ajándékkal – a kollégium nevével ellátott kulcstartóval – kedveskedtünk, amely reméljük, hogy sok év múlva a Székhelyintézményben töltött évekre emlékezteti majd őket.

Farkas Rózsa

Kulcstartó a tanévnyitón