Röpködtek a darts nyilak!

A Székhelyintézmény szervezésében bonyolítottuk le a hagyományos intézményi szintű darts bajnokságot. A verseny helyszíne, mint máskor, a Jubileum Bowling Center darts terme volt.

A versenyre 16 tanuló nevezett, akik négy – 4 – 4 fős – csoportba lettek besorsolva. Csoporton belül mindenki játszott mindenkivel, majd a csoportok első két helyezettje jutott tovább az egyenes kieséses szakaszba. A játék mód végig 301 sima kiszálló volt, kettő nyert „legre”.

A versenyt a tavalyihoz hasonlóan a Székhelyintézmény tanulója, Finta Milán nyerte meg, egy nagyon színvonalas döntőben felülmúlva Tajti Bencét, a Bán úti tagintézmény diákját.

A két harmadik helyezett Jancsovics György és Dávid Gergő lett, mindketten a Székhelyintézmény lakói.

A remekül sikerült verseny végén a díjakat Tóthné Mészáros Ágnes igazgató asszony adta át a helyezetteknek. Folytatás következik tavasszal a tagintézmények közötti csapatversennyel. Gratulálunk minden résztvevőnek a sportszerű versenyzéshez!