Értékelő kollégiumi gyűlés

A Székhelyintézményben megtartottuk a III. negyedéves értékelő kollégiumi gyűlést, amely nagyon fontos esemény minden tanévben.

Ez az utolsó olyan alkalom az eddigi munka értékelésére, elemzésére, hogy a tanév végéig még lehetőség legyen a tanulmányi eredmények javítására, illetve második otthonunk, a kollégium szebbé tételére, és az eddig valamiben kiemelkedő teljesítményt nyújtó diákok jutalmazására.

A napirendi pontok már jól ismertek minden tanuló számára: a tagintézmény- igazgatói értékelés, a csoportok tanulmányi munkájának és a fegyelmi helyzetnek az áttekintése, a szobatisztasági verseny eredményének a kihirdetése és a DÖK beszámoló meghallgatása.

Mint minden alkalommal, most is lehetett kérdezni, kéréseket megfogalmazni, amelyekre válaszolt a tantestület. Az eseményt a jól megérdemelt jutalmak, dicséretek kiosztása zárta.

Farkas Rózsa

Értékelő kollégiumi gyűlés