Jutalmakkal búcsúztattunk!

A Székhelyintézmény szép hagyományai közé tartozik, hogy április végén ünnepélyes keretek között veszünk búcsút végzős diákjainktól.

Életünk folyamatos változások sora, és mindig új kihívások elé állít bennünket. Ezekre nem lehet ugyanazokat a válaszokat adni. Most ballagó diáktársainkra is nagy változások várnak. Eljött az idő, hogy megtegyék fiatal felnőtt életük első lépéseit, és meghozzák a következő időszakot meghatározó döntéseiket.

Szép műsorral, virággal, emléklappal és jutalmakkal bocsátottuk útjukra a ballagóinkat. A kollégium dolgozói és alsóbb éves diákjai nevében kívánjuk a „nagyoknak”, hogy találjanak sok szerencsét minden új kihívásban és lehetőségben. Sikerüljön megvalósítani vágyaikat és az igazi kiteljesedést az életben. Visszavárunk benneteket!

Farkas Rózsa

Ballagás 2024

9Ballag
17Ballag